HYDROIT.PL

0,00 zł
Tłumacz Google
Naprawa / regeneracja pomp bezdławicowych obiegowych i cyrkulacyjnych

Posiadamy specjalne stanowisko do badania różnych typów pomp, jesteśmy także w stanie dojechać do indywidualnego klienta jeżeli gabaryty pompy nie pozwalają na transport.


Wykonujemy :
- naprawy pogwarancyjne pomp GRUNDFOS, Vortex , LFP , OMI , LAING , WILO  

- regeneracja  pomp w urządzeniach grzewczych  takich producentów jak:  Buderus , Junkers , VAILLANT, Bosch , Viessmann , Termet , Vortex , LFP , OMI , ROCA , ARISTON , FERROLI ,  ULRICH , IMMERGAS , HYDROTHERM , WOLF , Schafer , De Dietrich , ATAG , SALMSON

- uruchomienia pomp i zestawów 
- przeglądy okresowe
- audyty pomp lub zestawów pompowych, które pozwalają dokładnie zobrazować koszty życia - konkretnych układów, oparte są one na rzeczywistych pomiarach przepływu, wydajności i pobieranej mocy  

Do naprawianych przez nas urządzeń wykorzystujemy tylko oryginalne części producenta.

Na wszystkie wykonywane przez nas naprawy serwisowe dajemy 12 miesięczną gwarancję!


Nasze biuro serwisowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 18 i mieści się w miejscowości Ubocze 285 woj. Dolnośląskie. przy wjężdzie do Gryfowa Śląskiego, przed przyjazdem należy się umówić telefonicznie!!


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.